2014 m. lapkričio 17 d.

Kvilingo angeliukai

Vienam angeliukui jums reikės:

  • Dviejų spalvų 3 mm pločio popieriaus juostelių: baltos spalvos – 6x45cm, 3x22cm, 1x10cm;  tamsiai vyšninės spalvos – 1x22cm, 1x10cm, 1x8cm, 1x7cm tamsiai vyšninės spalvos;
  • Juostelių sukimo įrankio;
  • Juostelių garbanojimo prietaiso;
  • Klijų;
  • Siūlų;
  • 2 spalvų karoliukų.


Darbo eiga:

1. Angeliuko kūneliui reikės 6x45cm baltos spalvos juostelių. Šias juosteles suklijuokite viena su kita taip, kad gautumėte vieną ilgą juostelę. Su juostelių sukimo įrankiu sukite suklijuotą juostelę į ritinėlį. Ritinėlio nesusukite labai tampriai. 


2. Susukto ritinėlio galiuką priklijuokite. Paimkite ritinėlį į abi rankas ir palengva, pradėdami nuo centro, stumkite ritinėlio sluoksnius į viršų, taip suformuodami kūgį. Kad kūgio forma būtų tvirta, vidinę kūgio dalį gausiai patepkite klijais ir leiskite gerai išdžiūti. 


3. Kūnelio apačią apklijuokite ~8 cm tamsiai vyšninės spalvos juostele.


4. Angeliuko galvytei reikės dviejų spalvų juostelių po 22 cm. Jas tarpusavyje suklijuokite ir sugarbanokite su juostelių garbanojimo prietaisu. Jei tokio įrankio neturite, galima juostelę tiesiog susukti ir padaryti laisvą apskritimą. Jis taip pat puikiai tiks angeliuko galvytei. 


5. Sugarbanotą juostelę susukite laisvai ir galiuką priklijuokite. 


6. Patepkite galvytę su klijais ir tvirtinkite prie kūnelio.


7. Sparneliui pasidaryti reikės 1x22cm baltos spalvos juostelės. Juostelę apsukite aplink bet kokį maždaug 2cm skersmens apvalų daiktą (pvz., nagų lako buteliukas, klijų buteliukas). Paskui apskritimą taip pat apklijuokite tamsiai vyšninės spalvos juostele.


8. Gautą apskritimą suspauskite ir pirštais formuokite bangelę.


9. Sparnelio užpildui reikės po vieną 10cm ilgio baltos ir vyšninės spalvos juostelių. Šias dvi juosteles sudėkite kartu ir su juostelių sukimo įrankiu susukite maždaug du kartus aplink. Tuomet įrankį ištraukite ir vėl maždaug 1 cm atgal įsprauskite įrankį ir sukite į priekį. Taip susukite visą juostelę.


10. Šiomis bangelėmis užpildykite sparnelio vidų. Bangeles patepkite klijais tose vietose, kur liečiasi su rėmeliu. Tokiu būdu pasigaminkite ir antrąjį sparnelį.


11. Sparnelį tvirtinkite prie kūnelio. Kad tvirčiau laikytųsi, sparnelius prie kūnelio geriausia klijuoti su Super Glue klijais.


12. Angeliuką dekoruojame su baltos ir vyšninės spalvos karoliukais. 

Sėkmės!5 komentarai: