2016 m. birželio 28 d.

Kvilingo formos ir jų darymo technika


Dalinuosi keliomis rekomendacijomis, kaip padaryti pagrindines kvilingo formas, kurias kombinuojant sukuriami unikalūs kūriniai. Tačiau pravartu visada prisiminti, jog geriausi rezultatai gaunami tuomet, kai darymo technika pritaikoma pagal save. Taigi, svarbu yra eksperimentuoti ir atrasti sau patogų darbo būdą!       

1. Tampriai susuktas apskritimas – susukite popieriaus juostelę į ritinėlį. Neleisdami ritinėliui išsivynioti patepkite klijais jo galiuką ir suklijuokite. Ritinėliai gali būti susukami specialiai kvilingui skirtų įrankių pagalba arba tiesiog ant medinio dantų krapštuko.  
                                                                                                              

2. Laisvas apskritimas – susukite popieriaus juostelę į ritinėlį. Nuėmę nuo kvilingo įrankio ritinėlį paleiskite, kad jis laisvai išsivyniotų iki pageidaujamo dydžio. Tuomet patepkite klijais ritinėlio galiuką ir suklijuokite. Tai pati pagrindinė kvilingo forma, iš kurios padaromos visos kitos. Formos dydis priklausys nuo susuktos juostelės ilgio, pločio bei kiek tampriai susuksime juostelę.
3. Pusė apskritimo – padarykite laisvą apskritimą. Laikykite apskritimą su abiem rankom tarp nykščių ir smilių. Abiem smiliais švelniai spauskite apskritimą žemyn suformuodami puslankį, o nykščiais spauskite apskritimą į viršų, sudarydami plokštumą.
4. Lašelis (ašara) – padarykite laisvą apskritimą. Vienoje rankoje laikykite vieną apskritimo galą, o su kitos rankos nykščiu ir smiliumi kitą apskritimo galą sugnybkite, suformuodami smaigalį.


5. Užlenktas lašelis – padarykite lašelio formą. Smailųjį lašelio galą švelniai užlenkite.

6. Akis – padarykite laisvą apskritimą. Laikykite apskritimą su abiem rankom tarp nykščių ir smilių. Iš abiejų pusių suspauskite apskritimo galus, kad jie taptų smailūs.


7. Kvadratas – padarykite akies formą. Suspauskite priešingose pusėse esančias kraštines į kampus, kad suformuotumėte kvadratą.
8. Rombas - padarykite kvadratą. Suimkite abiem rankom du priešingus kvadrato kampus ir šiek tiek patempkite juos į priešingas puses. Tempkite tiek, kad gautųsi rombo forma.

9. Trikampis – padarykite laisvą apskritimą. Suspauskite tris kampus laikydami apskritimą tarp nykščio ir smiliaus, o su kitos rankos nykščiu spauskite trikampio vieną kraštinę.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą